top of page
MUDr. JOZEF KOMADA

 

je špecialistom v odbore pneumológia a ftizeológia vyše 30 rokov. Po absolvovaní UPJŠ v Košiciach v roku 1975 začal pôsobiť v Odbornom liečebnom ústave TaRCH
v Poprade - Kvetnici, kde bol najskôr sekundárny lekár a po získaní atestácie
z pneumológie bol primárom oddelenia. Od roku 1992 do roku 2004 bol primárom oddelenia TaRCH NsP Poprad. Od roku 2004 pôsobí v našom neštátnom zdravotníckom zariadení, kde vedie ambulanciu pneumológie a ftizeológie.

Má 3 atestácie z internej medicíny, pneumológie a onkológie. Je členom výboru Slovenskej pneumologickej a ftizeologickej spoločnosti. Je spoluautorom Školy astmy a prednášal na mnohých domácich kongresoch a sympóziach.

Má na konte 17 klinických štúdií, ktoré sa venovali liečbe CHOCHP a astmy.

Záľuby: beh (dobehol 30 maratónov), turistika, lyžovanie

DANIELA FRISOVÁ

 

je absolventkou Strednej zdravotníckej školy v Poprade. Vysokoškolský titul 1.stupňa v odbore Ošetrovateľstvo získala v roku 2009. Pracovala ako detská zdravotná sestra v Kúpeľoch Lúčivná. Neskôr začala pracovať v Odbornom liečebnom ústaveTaRCH Poprad-Kvetnica ako sestra pri lôžku, potom ako endoskopická sestra a sestra vo funkčnej diagnostike. Od roku 2008 pracovala na GAE Poprad, ako endoskopická sestra.

V našom zariadení pracuje ako zdravotná sestra od roku 2014.

JOZEF KOMADA JR.

 

je absolventom Ekonomickej univerzity NHF v Bratislave, odbor financie. Pracoval 4 roky v bankovom sektore. Od roku 2010 začal pracovať v našom neštátnom zdravotníckom zariadení, kde má na starosti klinické štúdie, funkčnú diagnostiku, administratívu a financie.

Má na konte 8 klinických štúdií, ktoré sa venovali liečbe CHOCHP a astmy.

Záľuby: lyžovanie, tenis

RUŽENKA KOMADOVÁ

 

pracovala v Odbornom liečebnom ústave TaRCH v Poprade – Kvetnici ako administratívny pracovník.

Od roku 2009 začala pracovať v našom neštátnom zdravotníckom zariadení,
kde má na starosti administratívu, hygienicko-epidemiologický režim a sanitáciu.

Záľuby: vnúčik Rafaelko, dobrá kniha, varenie a pečenie :-)

bottom of page